NANOTECHNOLOGIA

NANO-TECH.PL

Kim jesteśmy?

NANO – TECH POLSKA Sp. z o. o. Sp. K.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która potrafiła docenić i wdrożyć nanotechnologię do swojej produkcji. Od 1991 roku pod nazwą PPUH "Paweł" byliśmy znani z produkcji wysokiej jakości wody demineralizowanej.

Kilka lat temu, rozpoczęliśmy nowy etap działalności firmy, a tym samym wkroczyliśmy w erę nanotechnologii.

Doskonała jakość produkowanej przez nas wody pozwoliła na użycie jej jako nośnika dla nanocząsteczek metali szlachetnych. W ten sposób powstały nasze nanokoloidy. Nie byłoby może w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że wytwarzanie tych nanokoloidów następuje wyłącznie poprzez proces fizyczny, całkowicie bezpieczny i ekologiczny.

Dzięki tej technologii, możemy wyeliminować szkodliwą chemię z naszego codziennego życia. Z wielu, przeprowadzonych na nasze zlecenie w renomowanych instytutach badań laboratoryjnych ( ZOBACZ WYNIKI BADAŃ ) wynika, że nasze fizycznie pozyskiwane nanokoloidy mogą być stosowane w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym, w budownictwie, do produkcji środków czystości, farb, a nawet do ekologicznych środków ochrony roślin oraz w wielu innych gałęziach przemysłu i dziedzinach życia. Nasze nanokoloidy nadają się zarówno do bezpośredniego stosowania, jak również, jako unikalny i skuteczny składnik wielu produktów.

Obecnie w swojej ofercie mamy niejonowe, wodne nanokoloidy srebra, złota, platyny i miedzi.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zastosowaniach i unikalnych właściwościach naszych produktów - zapoznaj się z naszą stroną internetową. Znajdujący się na niej sklep internetowy umożliwia ich natychmiastowy zakup.

UWAGA: Wszelkie informacje zawarte na naszej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują porady lekarza.
W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Darmowa
dostawa od 250 zł