NANOTECHNOLOGIA

NANO-TECH.PL

Nanozłoto w lecznictwie

Już starożytni wierzyli w cudowną moc uzdrawiania złota i w jego terapeutyczne właściwości. Niektórzy z nich uważali nawet, że kruszec ten kryje w sobie tajemnicę długiego życia. Zwolennicy tej teorii, pili płynne roztwory złota trzy razy dziennie, lub rano na czczo, gdyż to miało przywrócić im młodość i wigor. Pliniusz był przekonany, że okłady ze złota leczyły wrzody, hemoroidy i grzybicę.

Arabowie do dziś uważają, że złoto wzmacnia serce, zwalcza palpitacje i drżenie kończyn, a także pomaga w stanach melancholii. W niektórych przypadkach, złoto rzeczywiście jest skutecznym, współczesnym medykamentem.

Działa odmładzająco na leniwie pracujące organy. Z badań wynika, że poprawia efekty uczenis się i zapamiętywania.

Z przeprowadzonego przeglądu literatury wiadomo, że preparaty ze złotem były stosowane w chorobach reumatycznych, artretyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów. A ponadto może być skuteczne przy: cukrzycy, wypadaniu włosów, chorobach zakaźnych, ropniach, liszajach, chorobach alergicznych, zapaleniu narządów płciowych u mężczyzn i kobiet, przewlekłych dermatoz, przewlekłego kataru, stanów zapalnych oczu.

Złota Woda działa przeciwzapalnie. Z literatury wynika, że może hamowac fagagocytozę oraz zmniejsza objawy przewlekłych chorób alergicznych. Złota Woda wykazuje silny wpływ przeciwtrądzikowy - szczególnie w połączeniu ze srebrem i miedzią koloidalną.

Z doświadczeń naukowych wynika, że koloidalny roztwór złota regeneruje, odbudowuje i równoważy siły witalne w organizmie. Złoto ma korzystny wpływ na układ pokarmowy i krążenie krwi (wszystkie płyny w organizmie mają strukturę koloidalną).

Niechemiczne złoto nanokoloidalne można bez obaw stosować razem z innymi lekami, ponieważ nie wchodzi z nimi w interakcje, a tylko skutecznie wspomaga leczenie i pobudza układ odpornościowy.

Współczesna medycyna znalazła wiele zastosowań dla złota - zwłaszcza wśród schorzeń naczyniowych i onkologicznych - dwóch największych zabójców w naszej cywilizacji. Nanokoloidalne złoto jest niezwykle skuteczne przy leczeniu rozległych oparzeń. Złoto w injekcjach stosowane jest w chorobie reumatoidalnej. Występujące na rynku "złoto do injekcji" wykazuje jednak szereg niekorzystnych efektów ubocznych wynikających z zanieczyszczeń powierzchniowych nanocząsteczek. Tych efektów nie daje jednak nasze złoto, gdyż wytwarzane na drodze fizycznej jest ono wolne od zanieczyszczeń.

UWAGA: Wszelkie informacje zawarte na naszej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują porady lekarza.
W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Darmowa
dostawa od 250 zł