NANOTECHNOLOGIA

NANO-TECH.PL

Nanomiedź w kosmetyce

Miedź nanokoloidalna stosowana w kosmetyce wywiera działanie przeciw utleniające, zwalczające wolne rodniki i zapobiega procesom starzenia naskórka.

Ponadto miedź poprawia wygląd skóry i włosów oraz wzmacnia system odpornościowy.

Miedź ma znakomite zastosowanie jako składnik dezodorantów, gdyż redukuje nadmierną potliwość i eliminuje przykry zapach wynikły z bakteryjnego rozkładu potu.

Miedź doskonale się sprawdza w kosmetykach przeciwgrzybiczych, np. w zastosowaniu do stóp. Nanocząsteczki miedzi szybko "robią porządek" z bakteriami i grzybami znajdującymi się na stopach, bądź w obuwiu. Nanokoloid miedzi można stosować zarówno bezpośrednio na stopy jak i do wewnątrz obuwia. Po odparowaniu wody, nanocząsteczki miedzi osadzają się na powierzchni skóry, tworząc na stopach trwałą warstwę ochronną. Po godzinnej kąpieli w basenie publicznym,warstwa ochronna miedzi pozostaje nienaruszona na powierzchni naskórka. Nie bójmy się zatem korzystać z basenów.

Poza tym miedź nanokoloidalna może być stosowana z dobrym wynikiem jako dodatek dezynfekujący wodę w basenach kąpielowych.

UWAGA: Wszelkie informacje zawarte na naszej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują porady lekarza.
W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Darmowa
dostawa od 250 zł